Nasza firma oferuje Państwu usługi w zakresie budownictwa. Budowa domów od podstaw to nasza specjalność. Wspólnie z klientem, krok po kroku ustalamy każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Wiemy jak bardzo ważnym, emocjonującym, a jednocześnie trudnym zadaniem jest budowa domu. Zwracając się do naszej firmy budowlanej mają Państwo pewność, że powierzają to życiowe wyzwanie profesjonalistom. Zdajemy sobie sprawę z mnóstwa pytań i wątpliwości, jakie pojawiają się na samym początku. Zapewniamy odpowiedź na każde pytanie, tak, aby mieli Pańtswo pewność co do dobrze podjętej decyzji.

Począwszy od wyboru idealnej działki, poprzez stworzenie projektu skrojonego na miarę Państwa potrzeb, po profesjonalną realizację inwestycji pod klucz. Zdając sobie sprawę z faktu, jak ważną podstawą jest projekt, pomagamy stworzyć go zgodnie z oczekiwanimi klienta. Proponujemy pomoc w wyborze projektu lub stworzeniu projektu indywidualnego. Pomagamy również zdobyć kredyt hipoteczny, jeżeli to on ma być sposobem finansowania inwestycji. Każde budownictwo nieodzownie wiąże się również ze spełnieniem wszelkich wymogów prawnych. Pomagamy w zdobyciu warunków technicznych, zapewniających przyłączenie przyszłego budynku do potrzebnych mediów. Na ich podstawie można już starać się o zdobycie pozwolenia na budowę. Po zgłoszeniu budowy do Inspetora Nadzoru Budowanego można już przystąpić do przygotowania placu budowy.

Nasz zespół doświadczonych fachowców towarzyszy Państwu na każdym etapie budowy, nadzorując każdy z nich. Koordynujemy przebieg wszystkich prac budowlanych, aby mieć pewność dokładnej i skrupulatnej realizacji inwestycji budowlanej. Począwszy od wybudowania fundamentów, poprzez wykonanie stanu surowego wraz z zadaszeniem, poprzez tak ważne instalacje: elektryczne, wodne, kanalizacyjne i gazowe, aż po zamknięcie domu przez wstawienie drzwi i okien oraz wykończenie budynku. Mogą Państwo mieć pewność, że każdy z tych etapów został zrealizowany zgodnie z wytycznymi, a końcowy efekt daje trwałość i pewność na lata. Oferujemy nie tylko pełne zaangażowanie w każde pojedyncze zlecenie, ale również nasze wsparcie. Mogą Państwo zaufać naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Zrealizowaliśmy do tej pory bardzo wiele zleceń. Budowa domów to nie tylko nasza praca, ale również pasja.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a każdy zadowolony klient, który skorzystał do tej pory z naszych usług jest najlepszą reklama firmy. Z nami Państwa mury będą piąć się w górę każdego dnia z jednoczesnym zapewnieniem poczucia spokoju i inwestycji realizowanej w sposób należyty, zgodny z wszystkimi wymogami prawnymi. Jak do tej pory zaufało nam już bardzo wielu klientów, a ich domy są dowodem na to, że nasza firma budowlana to synonim profesjonalnie i dokładnie wykonywanej pracy. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, chcąc dać klientowi pewność, że wszystko zostanie zrealizowane zgodnie z jego oczekiwaniami. Ponadto nasze bogate portfolio może stanowić dla Państwa wspaniałą inspirację. Razem z nami mogą Państwo spełnić największe życiowe marzenie, jakim jest budowa własnego domu.